Dále doporučujeme, informace, cestování, volný čas

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Informace, informace, cestování, volný čas

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, geocaching, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, okresy České republiky, politické strany a hnutí, měny, mezinárodní organizace, týmy NHL, státy usa apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, v čem spustit, jak konvertovat, jak přehrát, jak otevřít, čím prohlížet, jak vytvořit, v čem upravit, čím zobrazit, jak importovat, jak exportovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, dokumenty, písma, fonty, grafiku, konfigurační soubory, komprimace dat, internet a web, obrazy disků, koncovky souborů, šablony dokumentů, systémové soubory, spustitelné soubory apod.

Klíčová slova: M, Vlajky spojených států amerických, doporučujeme, V, Erika Eleniak, pro děti, info, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Sexy Charlize Theron, F, kuriozity, odkaz, Přehled formátů souborů

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako rodinné vztahy, mytologie, státní správa, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, křesťanství, věda, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, historie, národnost, přezdívky, poruchy, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, záliby, politika, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, osobnosti atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: matematika, věda, filozofie, rostliny, software, bankovnictví, chemie, nástroje, příroda, školství, fyzika, zkratky, latina, nápoje, literatura, cestování, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, politika, účetnictví, materiály, jídlo, různé, kultura atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy atd.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zahrajte si nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj apod.

Keywords:Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zdroje informací, zajímavosti, humor, Emma Watson, Online adventní magazín, školství, Pozadí na plochu PC, Rachel Stevens, Webové online hry zdarma, zábava, Databáze osobností Kdo je to?

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Nejlepší zeměpisné kvízy

Běžte na nejlepší zeměpisné kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Středočeský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj apod.

Vtipy, fóry, kameňáky, černý humor, vtípky, frky

Zkuste vypnout! Vtipy, fóry, kameňáky, černý humor, vtípky, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O Windows, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O Slovácích, O manželství, O ekonomech, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích apod.

Klíčová slova: Vánoční web, V, webovky, Grónská vlajka, Městské a obecní prapory obcí ČR, Dopravní značky, hyperlinky, Přáníčka nejen k narození dítěte, Přehled vlajek USA, Tapety na PC, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, P

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zahraniční značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky apod.

Vtipné texty, černý humor, kameňáky, ftipy, frky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, černý humor, kameňáky, ftipy, frky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipné hádanky, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, černý humor, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, kameňáky, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Síť, informace, cestování, volný čas

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Logické, Karetní, Závodní, parkování - parkovačky, Oddechové, Pro dívky, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry a podobně.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: Státní vlajky zemí, pro dospělé, Vlajky zemí světa, Countries and flags, Hry pro nejmenší děti online zdarma, zadarmo, Obrázky ke stažení, Kliparty zadarmo ke stažení, internetové stránky, internet, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zahraniční značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky apod.

Vtipné texty, černý humor, kameňáky, ftipy, frky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, černý humor, kameňáky, ftipy, frky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipné hádanky, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, černý humor, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, kameňáky, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Romantismus, ČSSD, Miliardář, Češi, Starověký Egypt, Prezident, Boston Bruins, Imitátor, Žhavé výstřely, Obchodník, Svatý, Básník, Scénárista, Sebevražda, Stoletá válka, Trest smrti, Vládce, Olympiáda, Hudebnice, Hokejisté, Mluvčí, New Jersey Devils, Lord, Spisovatel, Zavražděn, Egypt, Architekt, Žijící, New York Rangers, AIDS, Hejtman, Sci-fi, Atentát, Ministr zahraničí, Pittsburgh Penguins, Olympijský vítěz apod.

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, Antarktidy, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Obrázky ke stažení - pC tapety pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky ke stažení. doporučujeme pro PC, notebook, tablet, mobilní telefon, ultrabook, obrazovka počítače, počítač, displej, smartphone, mobil, phablet a pro operační systémy Windows 2000, Windows NT, Windows Me, SUSE Linux, OSX, Microsoft Windows 8, Windows 95, Windows 10, Windows 98, Slackware, Linux Mint. Full HD pozadí ke stažení z kategorií psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, zvířata, letadla, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, voda a bubliny, rostliny, noční města, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, příroda, krajina, auta, operační systémy, Windows, hudební tapety, Roztomilá zvířátka. Vyberte si rozměr z 375x667, širokoúhlé 1366x768, 1536x2560, 854x480, 640x480, 1536x864, 1800x1440, 1600x900, 1600x1200, 1280x960, 1440x960, 412x846, 1680x1050, 768x1024, 2048x1536, 1536x2048 atd.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, cestování, Super online hry zdarma, Online hry pro děti zdarma, Free game online hry, Dubai, Vlajky měst České republiky, Online životopisy, biografie, Nejlepší zeměpisné kvízy, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, počítače, volný čas, Kubovy osobní stránky o cestování, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Čeho se bojí teplouši?: Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: ",Dejte mi svobodu nebo mě zabte?´" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." "Výborně Suzuki, a kdo řekl: ,Stát je národ a národ nesmí zhynout?´" Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln 1863 ve Washingtonu." Učitelka se podívá na spolužáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi prdel, zasraný Japončíku!!" "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!" Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne hyterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!" Suzuki: "Vladimír Špidla ministr financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."

Další odkazy:

Přání k svátku
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Cestování po ČR a Evropě
Odkazy na zajímavé weby
Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku
Naše tipy na zajímavé stránky
Sexy Charisma Carpenter
Zajímavé webové stránky
Julia Roberts
Odkazy na partnerské weby
Pakistan

Děkujeme vám za vaši návštěvu.