Naše tipy, informace a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Kentucky, Kansas, Nebraska, Louisiana, Severní Karolína, Montana, Connecticut, Washington, Arkansas, Tennessee, Oregon, Idaho, Aljaška, Nevada, Minnesota, Arizona, Indiana, Ohio, Florida, Severní Dakota, Massachusetts, Illinois, Virginie, Iowa, Michigan, Mississippi atd.

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Linux, Vánoční svícen, Štědrý večer, Televize, Husarské knoflíky, Dárky, Omalovánky, Wallpaper, Vánoční pozadí, Kinder, Anglicky, Sněhová vločka, Vosí hnízda, Pro děti, Milka, Vánoční filmy, Betlém, Korálky, Vánoční prostírání, K Vytisknutí, Silvestr, Keramický adventní věnec, Vánoční kaktus, Perníčky, Písnička, Tichá noc, Vykrajovátka, Vánoční svařák, Třásně, Adventní věnec, Zima apod.

Náš tip, informace a zábava

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vaření a smažení, online html5 hry, Auta a závodní, Letecké simulátory, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Deskovky, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Akční gamesky, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Adventury apod.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. K Vytištění, Rumové řezy, Lindt, Jedle, Vánoční pozadí, Vinná klobása, Jesličky, Jmenovky, Korálky, Keramický adventní věnec, Ježíš Kristus, Vánoční dekorace, Vosí hnízda, Koleda, LED svíčky, Vánoční koule, Milka, Vánoční prostírání, Drážďany, Historické ozdoby, Nový rok, Vánoční hvězda, Řetězy, PF, Tisk, Křesťanství, Jingle Bells, Zima, Sněhulák, Tichá noc, Betlém apod.

Klíčová slova: zábava, Super online kvízy, Superhry a hry online zdarma, Přehled souborových přípon, Kam na výlet?, Přehled zkratek a akronymů, R, Vánoční magazín, Pizza, ingredience, druhy, recepty, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, multimédia, zdarma

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Keywords:weby, F, Životopisy osobností, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Anastacia, webové stránky, Free game online hry, internetové stránky, Rie Miyazawa, hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Prapory regionů a království

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. V této jedinečné sbírce naleznete země východní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země Afriky apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, významné osobnosti, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kněz, Trenérka, Komunista, Zpěvačky, Francouz, Generalissimus, KHL, Dallas Stars, Itálie, Spisovatel, Esejista, Trest smrti, Rakousko-Uhersko, Slovák, Miliardáři, Habsburkové, Čech, Vrah, Hokej, Olympijský vítěz, Císař, Poslanci, Pop, Ministr, Poslanec, Miliardář, Prezidenti ČR, Starověký Egypt, Podnikatel, Zavražděn, Český slavík, Romantismus, Básníci, Country, Vládce, Normalizace apod.

Internet, síť, informace a zábava

Frky, anekdoty, fórky, vtipy, fóry, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Frky, anekdoty, fórky, vtipy, fóry, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, Frky ze života, O Slovácích, O zvířátkách, O důchodcích, Vtipy o Bohu, O manželství, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O škole, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Klíčová slova: Full HD pozadí na PC, Vlajky států obrázků, Vlajky jednotlivých států USA, Cestování do USA, Pozadí na PC ke stažení, zajímavosti, cestování, Digitální počítačové hry, herní konzole, V, humor, Vánoční web, Obrázky zdarma

Rčení, motta, výroky, moudrosti, úsloví, přísloví, aforismy

Citáty slavných, Rčení, motta, výroky, moudrosti, úsloví, přísloví, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o manželství od různých známých osobností.

Životopisy osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, herci a herečky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vojevůdce, Generalissimus, Renesance, Němci, Orlík, Faraon, Architekt, Egypt, Antropolog, Vůdce, Státník, Sochař, Hudba, Zpěvák, Dramatik, Florida Panthers, Obchodník, Olympijští vítězové, Válka, Kněz, Komik, AIDS, Básník, Poprava, Dallas Stars, Kladno, Ministr, Filozof, Herec, Slovák, Američané, Právník, Spisovatel, Továrník, Mluvčí, KHL apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Síť, informace a zábava

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako výstražné značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky apod.

Klíčová slova: kuriozity, ú, zdroje informací, Hanoj, Městské a obecní prapory obcí ČR, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Lady Gaga, Staré hry online, pro dospělé, Přehled vlajek USA

Rčení, motta, výroky, moudrosti, úsloví, přísloví, aforismy

Citáty slavných, Rčení, motta, výroky, moudrosti, úsloví, přísloví, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o manželství od různých známých osobností.

Životopisy osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, herci a herečky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vojevůdce, Generalissimus, Renesance, Němci, Orlík, Faraon, Architekt, Egypt, Antropolog, Vůdce, Státník, Sochař, Hudba, Zpěvák, Dramatik, Florida Panthers, Obchodník, Olympijští vítězové, Válka, Kněz, Komik, AIDS, Básník, Poprava, Dallas Stars, Kladno, Ministr, Filozof, Herec, Slovák, Američané, Právník, Spisovatel, Továrník, Mluvčí, KHL apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

World wide web, internet, informace a zábava

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Velikonoční hry, Strategie, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Logické, Závodní, Bojové online gamesy, Pro dívky, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Karetní, Oddechové a podobně.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak otevřít, jak konvertovat, jak vytvořit, v čem upravit, jak importovat, čím zobrazit, jak exportovat, jak převést, čím prohlížet, jak přehrát soubory těchto typů: hudební audio soubory, koncovky souborů, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, obrazy disků, konfigurační soubory, video soubory, internet a web, dokumenty, grafiku, komprimace dat apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: počítače, Webové online testy zdarma, F, pro děti, info, Antistresové omalovánky pro dospělé, Dopravní značení, webovky, zadarmo, Tapety do mobilu, URL, Online hry zdarma, Grunge hudební styl, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Chudák krokodýl: Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil."

Nad alkoholem nelze zvítězit, jen Moraváci remizovali.

Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Další odkazy:

Bayern München
Tipy na užitečné weby
Sexy Denise Richards
Odkazy na zajímavé weby
Vlajka Argentiny
Linky na partnerské weby
Sexy Claudia Schiffer
Tipy na Partnerské weby
Computer games
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Online hry zadarmo

Děkujeme vám za vaši návštěvu.