Partnerské weby, technika, kultura, volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Klasické, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Závodní, Hry na vaření a smažení, Strategie, Logické, Oddechové, Sportovní, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Bojové online gamesy a podobně.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Online geografické testy zdarma bez registrace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Výroky, myšlenky, bonmoty, moudrosti, přísloví, motta, rčení

Citáty slavných osobností, Výroky, myšlenky, bonmoty, moudrosti, přísloví, motta, rčení, rozdělené kategorií: citáty o lži, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o odvaze, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o penězích od různých známých osobností.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Pozadí na tablet, Webové html5 hry zdarma, Online vánoční magazín, Vlajka Fidži, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Online testy zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Der Arsenal Football England, Vlajky amerických států USA, Free game online hry, Nejlepší hry pro dívky, zajímavosti

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Fóry, kameňáky, vtípky, vtipy, černý humor, frky

Chcete se pobavit? Fóry, kameňáky, vtípky, vtipy, černý humor, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, černý humor, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipné hádanky apod.

Síť, technika, kultura, volný čas

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, Antarktidy, země Afriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako náboženství, květiny, láska, stavby, ženy a dívky, sport, ptáci, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, zelenina, přístroje, halloween, nápoje, dopravní prostředky, hmyz, smajlíci a emotikony, rostliny, symboly, auta atd.

Keywords:linky, internet, F, info, Poker karetní hra, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Státní prapory států světa, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Fantasy pozadí na PC, Online adventní magazín, Prapory českých měst, Databáze osobností Kdo je to?

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Super online kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste super online kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Informace, technika, kultura, volný čas

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online . Naleznete zde Deskovky, Letecké simulátory, Hannah Montana, online html5 hry, Barbie hry, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Logické hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Oddechové hry, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Adventury, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií záliby, rodinné vztahy, filozofie, herectví, herci a herečky, poruchy, lékařství, věda, vlastnosti, státní správa, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, sport, historie, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, přezdívky, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, nadpřirozené osoby, národnost atd.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - počítačové tapety pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. doporučujeme pro ultrabook, tablet, mobil, smartphone, počítač, monitor, mobilní telefon, PC, obrazovka počítače, phablet, notebook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Lubuntu, Slackware, Windows NT, FreeBSD, Linux Fedora. Wallpapery na tablet jsou rozdělené kategorií: free wallpapers, Rally, závody aut, květiny, tenisté a tenistky, flóra, stromy, zvířata, nature - příroda, velkoměsta a noční život, fraktály, ptáci, hmyz a pavouci, Formule 1, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, motorky. Vyberte si rozměr z 1680x1050, 1280x854, 2560x2048, 4800x1200, 393x786, 800x600, 1920x1440, 800x1280, 1024x600, 1600x1200, 1920x1080, širokoúhlé 1366x768, 360x760, 1920x1080 Full HD, 360x640, 1440x960 atd.

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, tipy, Online testy zdarma, Free style - volný styl, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, H, výukové pomůcky, Shannon Elizabeth, kuriozity, Stručný encyklopedický slovník, F, Super online hry zdarma

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Nejlepší hry pro dívky

Zapařte si nejlepší hry pro dívky Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Střílečky, Adventury, Logické hry, Animace, Pro dívky, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Sportovní hry, Bojové hry, Hry pro děti, Strategie a tak dále.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií politika, technika, zločin a právo, chemie, nemoce, cestování, psychologie, hardware, různé, literatura, nástroje, internet, matematika, stavebnictví, rostliny, nápoje, náboženství a křesťanství, latina, jídlo, účetnictví, počítače, software, fyzika, příroda atd.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Pozadí na tablet - počítačové tapety pro Windows

Dále vám doporučujeme: Pozadí na tablet. jsou vhodná pro obrazovka počítače, počítač, PC, mobil, ultrabook, smartphone, monitor, displej, phablet, notebook, tablet a pro operační systémy Windows 95, Windows 10, SUSE Linux, Chrome OS, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Windows Server 2012, FreeBSD, Windows NT, Microsoft Windows Vista, Android. Nejlepší pozadí na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: auta, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, wallpapery, motorky, motocykly, rostliny, příroda, krajina, hudební tapety, budovy a stavby, noční města, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie. Dostupné velikosti jsou 1536x2560, 375x812, 640x480, 1440x2560, 1280x960, 360x640, 2560x2048, 1680x1050, 1200x1920, 1920x1080 Full HD, 1024x600, 1536x864, 1024x768, hi res 2560x1920, 1280x800, 800x1280 atd.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Vtipy, fóry, anekdoty, kameňáky, vtípky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, fóry, anekdoty, kameňáky, vtípky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O ekonomech, O manželství, Vtipy o Bohu, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O Windows, O Slovácích, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: školství, webovky, Kliparty zdarma ke stažení, Wayne Rooney footballeur, internetové stránky, zeměpis, zadarmo, Úspory a spoření, Kliparty zdarma ke stažení, hyperlinky, zábava

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Nejlepší hry pro dívky

Zapařte si nejlepší hry pro dívky Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Střílečky, Adventury, Logické hry, Animace, Pro dívky, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Sportovní hry, Bojové hry, Hry pro děti, Strategie a tak dále.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií politika, technika, zločin a právo, chemie, nemoce, cestování, psychologie, hardware, různé, literatura, nástroje, internet, matematika, stavebnictví, rostliny, nápoje, náboženství a křesťanství, latina, jídlo, účetnictví, počítače, software, fyzika, příroda atd.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, sport, nápoje, zvířata, Vánoce a Advent, auta, hmyz, láska, dopravní prostředky, ptáci, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, květiny, osobnosti a lidé, halloween, muži, přístroje, rostliny, hudba, zelenina, stavby, smajlíci a emotikony atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Fóry, kameňáky, frky, vtipy, fórky, vtípky

Potřebujete se naladit? Fóry, kameňáky, frky, vtipy, fórky, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O důchodcích, O mužích, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Vtipy o policajtech, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O ženách, O škole apod.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, cestování, V, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, volný čas, Proxy server, doporučujeme, Wallpapery do mobilu, V, Online hry zdarma, Obrázky vlajek států světa, weby, Hanoj city, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nadějný hráč: Článek o nadějném mladém hokejistovi: Co ukáže na mistrovství světa? „Nevím, nejsem striptér.”

Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Další odkazy:

Kam na výlet?
Naše tipy na užitečné weby
Full-HD tapety na pozadí PC
Zajímavé webové stránky
Texaský hold 'em poker
Doporučené internetové odkazy
Thierry Henry
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázky a kliparty nejen na plochu
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přání k narozeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.