Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, státy usa, hudební zkratky, vojenské hodnosti, geocaching, okresy České republiky, obecné zkratky, fyzikální jednotky, země EU, týmy NHL, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační hry, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Strategie, Pro dívky, Karetní hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Střílečky, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Hry pro děti, Závody aut, Brutální krvavé hry a tak dále.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: školství, hyperlinky, Seznam vlajek měst České republiky, počítače, Texty přáníček k svátku podle jmen, Wallpapers na PC, Free game online hry, weby, History of travel, F, volný čas, Onlinovky zdarma, zábava

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Píseň, Vánoční svíčky, Drážďany, Obrazovka, Striezelmarkt, bezlepkové cukroví, Svíčky, Patchwork, Bůh, Omalovánky, Vánoční dekorace, Pastýř, Popelka, Schleich, K Vytisknutí, Košíčky, Papírové ozdoby, Ohňostroj, Recepty, Stromeček, Neviňátko, Umělý vánoční stromek, Vánoční trhy, Linux, Brno, Láska nebeská, Jesličky, Ostrava, Vinná klobása, Betlém, Hostina apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Keywords:webové stránky, Online hry pro děti zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Obrázky ptáků na plochu PC, Skvělé hry online zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Onlinovky zdarma, Cestovatelské stránky, kuriozity, Vánoční magazín, Tapety na plochu PC

Životopisy slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Herec, Starověký Egypt, Miliardáři, Podnikatel, Prezidenti USA, Komunisté, Archivář, Orlík, Slováci, Továrník, Romantismus, Slovenští prezidenti, Vojáci, Olympijský vítěz, Češi, Rock ‚n‘ Roll, Esejista, Sebevražda, Imitátor, Překladatel, Florida Panthers, Washington Capitals, Zlatý slavík, Podnikatelé, Olympiáda, Rakušan, Zavražděn, Rétorika, Česká královna, Spisovatel, Slovák, Režisér, Náboženství, Filozof, Prezidenti ČR, Druhá světová válka apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Sportovní gamesy, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Akční gamesky, Omalovánky, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Farmářské hry, Adventury apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím prohlížet, v čem upravit, jak vytvořit, jak převést, jak konvertovat, jak exportovat, kterak editovat, jak přehrát, v čem spustit, jak importovat soubory následujících typů: hudební audio soubory, dokumenty, internet a web, systémové soubory, grafiku, video soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, obrazy disků, písma, fonty, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: kultura, filozofie, politika, nápoje, hardware, počítače, internet, náboženství a křesťanství, sport, literatura, technika, cestování, příroda, software, psychologie, věda, různé, nemoce, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, školství, rostliny, nástroje, stavebnictví atd.

Klíčová slova: internet, Prapory regionů a království, Dopravní značení, Co je to Romulus Remus?, cestování, Databáze osobností Kdo je to?, Nejlepší školní testy a kvízy, Sexy Gábina Partyšová, odkaz, zadarmo, M, Online hry pro děti zdarma

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Texas, Severní Karolína, Idaho, Utah, Severní Dakota, Pensylvánie, Západní Virginie, Washington, Colorado, Mississippi, New Hampshire, Rhode Island, Nové Mexiko, Alabama, Virginie, Wyoming, Aljaška, Maryland, Kentucky, New Jersey, Ohio, Connecticut, Maine, New York, Florida, Louisiana atd.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země jižní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie, státy jižní Ameriky apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak exportovat, jak přehrát, kterak editovat, jak spustit, jak převést, jak importovat, jak konvertovat, v čem spustit, jak vytvořit, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: dokumenty, koncovky souborů, hudební audio soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, komprimace dat, písma, fonty, systémové soubory, video soubory, konfigurační soubory, internet a web apod.

Klíčová slova: zdarma, Tapety na PC zdarma ke stažení, pro dospělé, Penelope Cruz, zdroje informací, Přehled souborových přípon, odkazy, Sexy Jessica Biel, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, webovky, internetové stránky

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Síť, cestování, zábava i hry

Anekdoty, kameňáky, černý humor, frky, ftipy, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Anekdoty, kameňáky, černý humor, frky, ftipy, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O ženách, O škole, O Somálcích, O manželství, O mužích, Frky ze života, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O Windows, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách apod.

Free game online hry

Zkuste free game online hry Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Pro dívky, Závody aut, Logické hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Adventury, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Sportovní hry, Střílečky, Hry pro děti, Animace a tak dále.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Klíčová slova: pro děti, Vánoční magazín, Super online kvízy, Seznam zkratek a akronymů, F, Travel in USA, Seznam zkratek a akronymů, Slovník pojmů Co je to?, linky, výukové pomůcky, F, Kliparty zdarma ke stažení, Andrés Iniesta, 6

Několik fórů na závěr. Vtip V ZOO:

Zahrával si se životem, produkoval třaskaviny, bomby plnil dynamitem, rozletěl se do krajiny.

Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Další odkazy:

Inzeruj, inzerce zdarma
Doporučené internetové odkazy
Kubovy osobní stránky o cestování
Tipy na užitečné weby
World countries and flags
Zajímavé internetové odkazy
Blahopřání nejen k narození miminka
Zajímavé webové stránky
Jak spořit a vytvářet úspory?
Doporučené odkazy
Paris Saint-Germain PSG

Děkujeme vám za vaši návštěvu.