Zajímavé odkazy, počítače a internet

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Vtipy, kameňáky, anekdoty, vtipné texty, ftipy, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipy, kameňáky, anekdoty, vtipné texty, ftipy, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O důchodcích, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Vtipy o policajtech, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O ženách, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, křesťané a svatí, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: První republika, Generalissimus, Protektorát, Country, Hejtmani, Olympijský vítěz, Česká královna, Skladatel, Slováci, Pedagog, Producent, Životopis, Náboženství, Herečka, Avangard Omsk, Imitátor, Rétorika, Američané, Dabérka, Ministři, Upálen, Trest smrti, Básník, Textařka, Druhá světová válka, Habsburkové, Exilový prezident, Dramatik, Komunisté, Spisovatel, KSČ, Herec, Američan, Olympijští vítězové, Vrah, Žijící apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, Nejhranější online testy a kvízy, Super free web games zdarma, internet, Celebrity, herečky, zpěvačky, Vlajky měst České republiky, pro dospělé, Přehled zkratek a akronymů, Madonna, linky, cestování, M, zdroje informací

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

World wide web, internet, počítače a internet

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Online adventní magazín - adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Zdraví, Lindt, Jedle, Vánoční filmy, Husarské knoflíky, Vánoční pozadí, Jmenovka, Vánoční koledy, Vánoční světýlka, Atmosféra, Schleich, Vánoční dekorace, Slámový adventní věnec, Linecká kolečka, Santa Claus, Štědrý den, Sněhulák, Strom, Štědrý večer, Mrazík, Patchwork, Omalovánky, Dárky, Blahopřání, Umělý vánoční stromek, Píseň, Silvestr, Adventní kalendář, Monitor, Vánoční koule, SMS apod.

Super online kvízy

Vyzkoušejte super online kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Keywords:volný čas, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, kuriozity, K, Historie strategických válečných her, odkazy, Hry pro nejmenší děti online zdarma, weby, Djibouti, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, doporučujeme, školství

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země střední Asie, Antarktidy, země jižní Asie, země Severní Ameriky apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: sport, zkratky, politika, věda, internet, český jazyk, filozofie, latina, materiály, různé, jídlo, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, hardware, zločin a právo, psychologie, chemie, technika, fyzika, počítače, rostliny, kultura, literatura, školství atd.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Náš tip, počítače a internet

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Pensylvánie, Texas, Jižní Dakota, Virginie, Nebraska, Arizona, Kansas, Washington, Nevada, Oregon, Jižní Karolína, Louisiana, Massachusetts, Maryland, Minnesota, Delaware, Michigan, Wyoming, Aljaška, Nové Mexiko, Florida, New Jersey, Oklahoma, Colorado, Maine, Idaho atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií materiály, hardware, školství, stavebnictví, sport, internet, zkratky, lékařství a medicína, literatura, filozofie, rostliny, počítače, fyzika, účetnictví, latina, nemoce, software, příroda, politika, zločin a právo, věda, náboženství a křesťanství, jídlo, matematika atd.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: Členské země americké federace, Dopravní značky, Free game online hry, Blahopřání k MDŽ, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Superhry a hry online zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Sexy Kristin Kreuk, Adventní magazín, Pozadí na PC zdarma ke stažení, internetové stránky, humor

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Kameňáky, vtipné texty, fórky, anekdoty, ftipy, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtipné texty, fórky, anekdoty, ftipy, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií černý humor, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipné citáty apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Síť, počítače a internet

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, dopravní prostředky, symboly, nápoje, hmyz, hudba, květiny, auta, jídlo a nápoje, muži, stavby, mapy, ovoce, láska, rostliny, halloween, přístroje, zelenina, věda, smajlíci a emotikony, sport, ptáci, zvířata atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Logické, Akční hry, Karetní hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Skvělé hry online zdarma, hyperlinky, Beyoncé Knowles, Stručný encyklopedický slovník, Online hry zdarma, Hry pro dívky online, Texas hold em poker, počítače, tipy, Stručný encyklopedický slovník

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Kameňáky, vtipné texty, fórky, anekdoty, ftipy, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtipné texty, fórky, anekdoty, ftipy, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií černý humor, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipné citáty apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Informace, počítače a internet

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Tapety na PC ke stažení - obrázky na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC ke stažení. doporučujeme pro smartphone, monitor, ultrabook, displej, mobil, mobilní telefon, tablet, phablet, notebook, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Chrome OS, Windows Me, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Windows NT, Linux Ubuntu, Windows XP, Windows 2000, Windows 98, Android, SUSE Linux. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, hudební tapety, rostliny, vesmír, planety, galaxie, letadla, wallpapery, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, noční města, psi a štěňátka, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, sportovní pozadí, auta, příroda, krajina, operační systémy, Windows, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety. Stahujte v rozlišení 800x1280, 320x568, 1440x2560, 375x667, Full HD 1080x1920, 1200x1920, 1920x1200, 2048x1080, 800x600, 1024x768, 360x720, 640x480, 1280x800, 1152x864, 1920x1080 Full HD, 1800x1440 atd.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak konvertovat, jak spustit, jak exportovat, jak přehrát, jak vytvořit, kterak editovat, čím prohlížet, jak importovat, v čem upravit, jak převést soubory z následujících kategorií: systémové soubory, konfigurační soubory, dokumenty, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, hudební audio soubory, písma, fonty, komprimace dat, grafiku, spustitelné soubory, video soubory apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Klíčová slova: multimédia, zdarma, Online adventní magazín, info, Obrázky a kliparty zdarma, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, A, Kliparty zdarma ke stažení, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Super online kvízy, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pejsek: Pejsku, pojď sem.

Hádají se dva teplouši. Po chvíli se jeden nasere a říká: „Tak víš co? Polib mi prdel!” Druhý se zamračí: „Ne, ne, ne, žádný usmiřování nebude!”

Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

Další odkazy:

Drew Barrymore
Tipy na Partnerské weby
Kim Kardashian naked
Naše tipy na zajímavé stránky
Cristiano Ronaldo
Odkazy na užitečné webové stránky
Přání a obrázky
Tipy na zajímavé weby
Arsenal FC
Doporučené odkazy
Flags of the world countries

Děkujeme vám za vaši návštěvu.